Kosmetyki
L'Oreal do włosów

L’Oreal
Zaufaj profesjonalistom…
Marka kosmetyków L’Oreal Professionnel to gama produktów dostępnych wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Historia marki rozpoczyna się w 1909 roku. Od tego momentu światowy lider w branży kosmetyków do włosów dostarcza wyselekcjonowane produkty, skrupulatnie testowane, zatwierdzane przez największe osobistości branży fryzjerskiej. Ideą przyświecającą L’Oreal Professionnel jest dostarczanie produktów spełniających najwyższe wymagania światowych mistrzów stylizacji fryzur i pielęgnacji włosów.
Dla pań
Dla panów
Kérastase
Indywidualnie dopasowana pielęgnacja…
Kérastase stawia głównie na indywidualnie dobraną pielęgnację. Każde włosy są wyjątkowe tak, jak jego właściciel lub właścicielka. Dlatego dla twórców i ekspertów marki tak bardzo ważne jest, aby fryzjerzy (także Salonu Fryzur Laurent) dostosowywali używane kosmetyki do potrzeb klientów. Historia Kérastase sięga roku 1964, kiedy to François Dalle wpadł na pomysł połączenia nauki z luksusową pielęgnacją włosów. Od tego momentu dla nowoczesnych i niezależnych kobiet pielęgnacja włosów stała się równie ważna co pielęgnacja skóry.
Dla pań
Dla panów
NIOXIN
Przyjmij pełniejsze życie...
Eva Graham w 1987 stworzyła NIOXIN jako odpowiedź na problem przerzedzonych i cienkich włosów. . Połączona wiedza i doświadczenie wielu specjalistów oraz konsumentów pomogła określić bardzo unikalne podejście Nioxin do pielęgnacji skóry głowy i włosów cienkich i przerzedzonych.W ciągu następnych 20 lat NIOXIN stał się uznanym liderem w zaspokajaniu potrzeb konsumentów z przerzedzonymi i cienkimi włosami. Rewolucyjne podejście marki do pielęgnacji skóry głowy i włosów zainspirowane codzienną pielęgnacja skóry twarzy rozpoczęło rewolucje w branży fryzjerskiej i dało nadzieję konsumentom, zarówno mężczyznom jak i kobietom na całym świecie.
Dla pań
Dla panów
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.