Dla Panów

Mężczyźni to coraz bardziej wymagająca grupa klientów. Usługi skierowane do nich muszą być szybkie, komfortowe i dyskretne. Panowie chcą skutecznych i odpowiadających im potrzebom produktów. W odpowiedzi na te potrzeby L’Oreal Professionel wprowadził kompleksową gamę kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji dla mężczyzn – L’Oreal Homme. Seria produktów Kerastase Homme jest stworzona „na miarę’’ nowoczesnego mężczyzny, który w pełnym stresu i szalonego tempa świecie chce zachować siłę swoich włosów.

Strzyżenie męskie - klasyczne jak i zgodne z kanonami obowiązującej mody z uwzględnieniem budowy sylwetki, kształtu twarzy i zarostu.

Tuszowanie siwych włosów u mężczyzn COVER 5' - Mężczyźni zazwyczaj chcą w dyskretny sposób zapanować nad oznaką dojrzałości – siwizną. Pragną zatuszować swoje siwe włosy szybko i bez spędzania długich godzin w salonie fryzjerskim. Te wszystkie oczekiwania współczesnych mężczyzn spełnia właśnie COVER 5' - produkt pochodzący z męskiej linii L'Oreal Professionnel Homme. Wzmacnia on naturalny kolor włosów, tuszując przy tym siwe włosy w sposób naturalny.

Męzczyźni cenią sobie w COVER 5':

  • Szybkość - cały zabieg tuszowania trwa jedynie 5 minut
  • Dyskrecję - ten pieniący sę szampon aplikuje się pdczas mycia włosów
  • Naturalny efekt - bardzo naturalny rezultat bez odrostu

COVER 5 występuje w sześciu odcieniach, odpowiadających naturalnym głębokościom tonu włosów.

Newsletter

Kosmetyki
najwyższej jakości

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.