Dla Pań

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług fryzjerskich:

  • Strzyżenie damskie
  • Modelowanie
  • Koloryzacje
  • Koloryzacja INOA
  • Baleyage
  • Melange
  • Trwałe kręcenie włosów (ondulacja)
  • Styling (odbicie włosów od nasady)
  • Fantazyjne i skomplikowane upięcia oraz koki na specjalne okazje
  • Pielęgnacje

Korzystamy z renomowanych kosmetyków i preparatów L’Oreal Professional oraz Kerastase.

Strzyżenie damskie - są to cięcia korekcyjne z uwzględnieniem indywidualnych cech klientki. Oparte na najnowszych technikach i według obowiązujących trendów.

Modelowanie - jest usługą przeznaczoną dla osób, które chcą skorzystać z profesjonalnej stylizacji włosów. Usługa rozpoczyna się od umycia włosów, następnie fryzjer układa fryzurę zgodnie z oczekiwanym efektem.

Koloryzacja - delikatna lub radykalna zmiana koloru włosów lub odświeżenia koloru. Fryzjer nakłada farbę na całość włosów zaczynając od równomiernego rozprowadzenia produktu u nasady, następnie pokrywa farbą pozostałą część aż po końce. Koloryzację wykonujemy w oparciu o preparaty L’Oreal Professional.

Koloryzacja INOA - stosujemy najnowszą linię preparatów do koloryzacji INOA firmy L'Oreal Professionnel, która jako pierwsza na świecie została wzbogacona naturalnymi olejkami oraz pozbawiona jest amoniaku. Dzięki temu jest łagodna dla włosów oraz skóry głowy i nie powoduje podrażnień.

Baleyage - klasyczna technika rozjaśniania włosów za pomocą pasemek. Fryzjer dobiera rodzaj stosowanych produktów i ilość pasemek zgodnie z oczekiwanym efektem końcowym. Produkty są aplikowane pasmami. Rozjaśniacz jest zabezpieczany na włosach folią aluminiową. Wykonujemy Baleyage od 1 do 3 kolorów. Baleyage to gra kolorów i światła. Kolor uzyskany tą metodą jest niepowtarzalny i utrzymuje się dłużej niż tradycyjne farbowanie.

Melange - wykonujemy podobnie jak baleyage , tylko na koronie głowy.

Trwałe kręcenie włosów – poprzedzamy analizą stanu włosów i skóry głowy. Jest to zabieg polegający na zmianie struktury włosa i nadaniu mu nowego kształtu za pomocą wałków. Możliwość uzyskania delikatnych fal lub burzy loków.

Trwały styling włosów – nadaje włosom odbicie od nasady, puszystość i elastyczność. Sprawia, że włosy lepiej się układają. Jest delikatny, nie niszczy włosów.

Fantazyjne Upięcia – stylizację, czesanie wykonujemy wraz z usługą strzyżenia, koloryzacji lub oddzielnie na specjalne okazje tj. ( śluby, studniówki, bale, spotkania biznesowe itp. ) tworzymy fantazyjne i skomplikowane upięcia oraz koki.

Pielęgnacja - pielęgnację zawsze dokładnie dostosowujemy do stanu wlosów i skóry głowy. Tam, gdzie konieczna jest lekka pielęgnacja włosów koloryzowanych stosujemy preparaty L'Oreal Professionnel Power Dose Color. Natomiast gdy włosy są suche, zniszczone, pozbawione blasku bądź objętości, wypadają, kolor szybko się wypłukuje stosujemy szeroką gamę rytuałów Kerastase.

Newsletter

Kosmetyki
najwyższej jakości

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.